A 2018. márciusi verseny eredményei

2018.03.31

Egyes A kategória

# név pont
1. Owen Fu 11
2. Kutasy Tamás 10
3. Tóth Richárd 9
4. Ferenczi Zoltán 8
5. Kis László 7
6. Dobos Tamás 6
7. Szentpéteri Gábor 5
8. Per Backman 4
9. Tóth Dániel 3
10. Pittner Ferenc 2
11. Lampek Péter 1
12. Pataki Gábor 1
13. Halek András 1
14. Zsuga Gábor 1
15. Molnár Gábor 1
16. Hajdu Tamás 1

Egyes B kategória

# név pont
1. Czibere Béla 11
2. Bozsó Janka 10
3. Csapó Krisztián 9
4. Tarsoly Ádám 8
5. Vojtkó Bence 7
Rompos István 7
Takács Tünde 7
Molnár István 7
9. Takács Miklós 3
Ilcsik Huba 3
Szabó Lóránd 3
Lázár Ferenc 3
Varga Orsolya 3
Anderle Lambert 3
Dobos Sándor 3
Matécsa Zoltán 3
17. Pálréti Norbert 1
18. Ádám Róbert 1
19. Merő Emese 1
Harkai Péter 1
21. Halmi József 1
Demjén Dominik 1
Fekete Milán 1
Annus Viktor 1
25. Ujvári István 1
Fülöp Máté 1
Biszak Gábor 1
Madarász Krisztián 1
Horváth Zsolt Géza 1
Csorba Róbert 1
Reisz Letti 1
Czompál Patrik 1
33. Tahin András 1
Koncz Péter 1
Apa Olivér 1
Kliment Lucia 1
Czinege Tibor 1
Fluck Balázs 1
Lauko László 1
Tóth Gábor 1

Egyes FH kategória

# név pont
1. Csomor-Németh Lili 11
2. Szilágyi Béla 10
3. Csomor Péter 9
4. Horváth Szilveszter 8
5. Antosz Titusz 7
6. Fekszi Barbara 6
7. Thury Anita 5
8. Borus Andrea 4
9. Szűcs Viktor 3
Pikula Zoltán 3
11. Kólinger Dóra 1
Bernáth Beáta 1
13. Vojtkó Hédi 1
14. Borus Virág 1
15. Polereczki Norbert 1

Páros A kategória

# név pont
1. George Philip / Molnár Zsolt 11
2. Balla Orsolya / Szabó Gergely 10
3. Révész Gergely / Sik Béla 9
4. Mészáros Attila / Zádory Zsolt 8
5. Owen Fu / Radócz Katalin 7
6. Ferenczi Zoltán / Kutasy Tamás 6
7. Pittner Ferenc / Szentesi Zoltán 5
8. Per Backman / Tóth Dániel 4
9. Halek András / Kinál Zoltán 3
10. Rompos István / Varga Orsolya 2
11. Maczkó Péter / Richvalski Viktor 1
12. Le Nam Tuan / Tran Quang Trung 1
13. Kis László / Szentesiné Sági Adrienn 1
14. Medovarszky Tamás / Nádaskay Fruzsina 1
15. Ádám Krisztina / Fluck Balázs 1
16. Merő Emese / Dobos Tamás 1
17. Pálréti Norbert / Zsuga Gábor 1
18. Pataki Gábor / Molnár István 1
19. Bozsó Janka / Horváth Zsolt Géza 1
20. István Zoltán / Reisz Letti 1

Páros B kategória

# név pont
1. Dobos Sándor / Horváth Endre 11
2. Szentpéteri Gábor / Kólinger Dóra 10
3. Demjén Dominik / Patkós István 9
4. Harkai Péter / Ujvári István 8
5. Szőke Zsófia / Török Zoltán 7
6. Tóth Gábor / Vojtkó Bence 6
7. Kohut András / Tóth László 5
8. Csomor Péter / Csomor-Németh Lili 4
9. Fasimon Tamás / Virág Márton 3
10. Takács Miklós / Takács Tünde 2
11. Drenkó Balázs / Králik Adrienn 1
12. Madroszkiewicz Márk / Szilágyi Béla 1
13. Hausz Gyula / Kövér István 1
14. Csorba Róbert / Fekszi Barbara 1
15. Dóber Krisztián / Dóber-Fülöp Anita 1
16. Osztrovszki Levente / Sipos Ágnes 1
17. Apa Olivér / Kliment Lucia 1
18. Törtei Renáta / Windisch Gergő 1
19. Lebhaft Zoltán / Urbán Ferenc 1
20. Czompál Patrik / Lauko László 1
21. Koncz Péter / Szendrei Szabolcs 1

Minden versenyszámban a győztes annyi pontot kap, ahány résztvevő van, de maximum tízet. A további helyezettek sorrendben egy-egy ponttal kevesebbet kapnak, tehát 10 vagy annál több versenyző esetén a győztes kap tíz pontot, a második kilencet, és így tovább: végül a 10. egy pontot. Kevesebb – pl. hét induló esetén – a győztesnek hét pont jár, a 7., azaz az utolsónak pedig egy. Ezenkívül minden résztvevő kap egy pontot az elért eredménytől és az indulók számától függetlenül. Holtverseny esetén az összes érintett versenyző megkapja az azonos helyezésért járó pontot.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Az áprilisi verseny kiírása

Zrínyi Amatőr Tollaslabdaverseny

Helyszín:
Hodos Tamás Tollaslabda Csarnok
1044 Budapest Váci út 102.

Időpont:
2018. április 28. szombat
9:00 h “A” “B” “FH” egyesek, kb. 16.00 páros “A” “B”.
Kezdési időpontok változhatnak az indulók létszámától függően.

Labda:
Yonex Mavis 2000 kék szalag

Lebonyolítás:
A verseny körmérkőzéses, és / vagy bővített KO rendszerben zajlik
Első két játszma 15 pontig, a döntő játszma 11 pontig tart

Nevezés:
2018. április 23. hétfő 23.59 -ig kizárólag az alábbi linken
www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=03E09268-7973-4B16-82F3-DF70C2021EFB
A versenyen való jelentkezés a versenyszám kezdése előtt harminc perccel a versenyirodánál szükséges!!!

Nevezési díj:
2200 Ft/ egyes, 3000 Ft/ páros

Díjazás:
A versenykategóriák győztesei pezsgő díjazásban részesülnek

Zrínyi amateur badminton tournament

Venue:
Hodos Tamás Badminton Hall
1044 Budapest Váci út 102.

Schedule:
Saturday, April 28.
9:00 am singles “A” “B” “FH”
cca. 4:00 pm doubles “A” “B”
This schedule is subject to change

Shuttlecock:
Yonex Mavis 2000 blue cap nylon shuttlecock

System:
Round-robin and/or single-elimination tournament with playoffs
(first two games played to 15 points, the final to 11 points –
every game can be decided by a single point)

Registration:
www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=03E09268-7973-4B16-82F3-DF70C2021EFB

Entries close on Monday, April 23th 2018 at 11:59 pm CET.
Players have to check in 30 minutes before the start.

Entry fees:
2200 HUF/ singles, 3000 HUF/ doubles

zrinyitollas.hu

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A márciusi verseny kiírása

Zrínyi Amatőr Tollaslabdaverseny

Please scroll down for the English version

Helyszín:
Hodos Tamás Tollaslabda Csarnok
1044 Budapest Váci út 102.

Időpont:
2018. március 31. szombat
9:00 h “A” “B” “FH” egyesek, kb. 16.00 páros “A” “B”.
Kezdési időpontok változhatnak az indulók létszámától függően.

Labda:
Yonex Mavis 2000 kék szalag

Lebonyolítás:
A verseny körmérkőzéses, és / vagy bővített KO rendszerben zajlik
Első két játszma 15 pontig, a döntő játszma 11 pontig tart

Nevezés:
2018. március 26. hétfő 23.59 -ig az alábbi linken
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=7E3230FA-94BA-411B-9832-98E55835F219

A versenyen való jelentkezés a versenyszám kezdése előtt harminc perccel a versenyirodánál szükséges!

Nevezési díj:
2200 Ft/ egyes, 3000 Ft/ páros

Díjazás:
A versenykategóriák győztesei pezsgő díjazásban részesülnek, valamint
az “A” kategória egyes és páros versenyszám győztesei
egy-egy méretének megfelelő, saját nevével ellátott pólót nyer .

Zrínyi amateur badminton tournament

Venue:
Hodos Tamás Badminton Hall
1044 Budapest Váci út 102.

Schedule:
Saturday, March 31.
9:00 am singles “A” “B” “FH”
cca. 4:00 pm doubles “A” “B”
This schedule is subject to change

Shuttlecock:
Yonex Mavis 2000 blue cap nylon shuttlecock

System:
Round-robin and/or single-elimination tournament with playoffs
(first two games played to 15 points, the final to 11 points –
every game can be decided by a single point)

Registration:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=7E3230FA-94BA-411B-9832-98E55835F219

Entries close on Monday, March 26 th 2018 at 11:59 pm CET.
Players have to check in 30 minutes before the start.

Entry fees:
2200 HUF/ singles, 3000 HUF/ doubles

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A 2018. februári verseny eredményei

2018.02.03

Egyes A kategória

# név pont
1. Kis László 8
2. Dobos Tamás 7
3. Lampek Ármen 6
4. Lampek Péter 5
5. Ódor Krisztián 4
6. Balázs Gergő 3
7. Hajdu Tamás 2

Egyes B kategória

# név pont
1. Galgóczi Gergő 11
2. Molnár István 10
3. Matécsa Zoltán 9
4. Janzer György 8
5. Takács Tünde 7
6. Szabó Lóránd 6
7. Ilcsik Huba 5
8. Balog Dénes 4
9. Vojtkó Bence 3
10. Szatmári Tamás 2
11. Bartus Péter 1
12. Jeruska Zsuzsanna 1
13. Takács Miklós 1
14. Muhari Márton 1
15. Borsos Richárd 1
16. Oldal Barnabás 1
17. Üveges Zoltán 1
18. Bodnár Róbert 1
19. Gálik Krisztián 1
20. Csorba Róbert 1
21. Harkai Péter 1
22. Apa Olivér 1
23. Palotai Péter 1
24. Czompál Patrik 1
25. Nagy Gergely Milán 1
26. Ujvári István 1
27. Kliment Lucia 1
28. Drotár Natasa 1
29. Lauko László 1

Egyes FH kategória

# név pont
1. Földesi Tibor 11
2. Vangyel Tibor 10
3. Ferenczi Alpár 9
4. Pikula Zoltán 8
5. Polereczki Norbert 7
Üvegesné Finta Krisztina 7
7. Jezerniczky Márta 5
Majoros Anikó 5
9. Fekszi Barbara 3
Zerbes Olivér 3
11. Antalné Kökény Mária 1

Páros A kategória

# név pont
1. Vojtkó Bence / Szarvas Ádám 7
2. Galgóczi Gergő / Tóth Richárd 6
3. Landi Zoltán / Medovarszky Tamás 5
4. Nagy Miklós / Ódor Krisztián 4
5. Hajdu Tamás / Kis László 3
6. Nádaskay Fruzsina / Dobos Tamás 2

Páros B kategória

# név pont
1. Hausz Gyula / Tompa Judit 11
2. Balog Dénes / Német Viktor András 10
3. Molnár István / Üveges Zoltán 9
4. Takács Miklós / Takács Tünde 8
5. Kovács Eszter / Urbán Ferenc 7
6. Angyal Andrea / Tóth Gábor 6
7. Bodnár Róbert / Üvegesné Finta Krisztina 5
8. Szatmári László / Szatmári Tamás 4
9. Harkai Péter / Ujvári István 3
10. Csorba Róbert / Fekszi Barbara 2
11. Králik Adrienn / Osztrovszki Levente 1
12. Apa Olivér / Kliment Lucia 1
13. Baróti Gábor / Kopor Marianna 1
Nagy Lászó / Sípos Béla 1
Czompál Patrik / Lauko László 1

Minden versenyszámban a győztes annyi pontot kap, ahány résztvevő van, de maximum tízet. A további helyezettek sorrendben egy-egy ponttal kevesebbet kapnak, tehát 10 vagy annál több versenyző esetén a győztes kap tíz pontot, a második kilencet, és így tovább: végül a 10. egy pontot. Kevesebb – pl. hét induló esetén – a győztesnek hét pont jár, a 7., azaz az utolsónak pedig egy. Ezenkívül minden résztvevő kap egy pontot az elért eredménytől és az indulók számától függetlenül. Holtverseny esetén az összes érintett versenyző megkapja az azonos helyezésért járó pontot.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Információk a ceglédi versenyről

Időbeosztás

9 óra A, B, FH egyes (9 pálya)
kb. 13 óra A, B páros (6 pálya)

Aki a 9-órás busszal érkezik vagy bármi más ok miatt késik, esetleg nem tud jönni, jelezze!

Párkeresők

Balázs Gergő
Vojtkó Bence
Bodnár Róbert
Gálik Krisztián
Üvegesné Finta Krisztina

Utazás

Két felajánlást kaptunk az utazással kapcsolatban. Egy autó jön Zuglóból, egy pedig Dunabogdányból Szentendre és Budapest érintésével. Mindkét autóban 3 szabad hely van és az egyes versenyre érkeznek Ceglédre.

A reggeli vonat 7:53-kor indul a Nyugati pályaudvarról, megáll Zuglóban és Kőbánya-Kispesten is. Az 561-es busz 9-kor indul Cegléd autóbusz állomásról és a Hétvezér utcánál kell leszállni. Párosra a 10:53-as vonattal lehet jönni, ehhez 12-kor van csatlakozó buszjárat.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A 2018. februári verseny kiírása

Tisztelt Sporttársak!

Mint előző levelemben írtam, a következő versenyt Cegléden szeretnénk megtartani, egy minden igényt kielégítő csarnokban. Sajnos januárban és februárban nem volt szabad hétvége a Hodos Csarnokban, így jött szóba a ceglédi helyszín, a Living Sport Tollaslabda Csarnok.
Folyamatosan 9 pályán tudjuk rendezni a versenyt. Tournament Planner segít a gördülékeny lebonyolításban.

Üdvözlettel:
Vörös Gyuri

3 észrevétel:

– A Living Sport csarnok tömegközlekedéssel a Nyugati pályaudvarról kb 1 óra 20 perc alatt megközelíthető, egy átszállással, kevés gyaloglással: http://zrinyitollas.hu/a-cegledi-csarnok-megkozelitese/ A versenyek kezdési időpontját lehetőség szerint az InterCity-vel érkezőkhöz igazítjuk + Segítünk megszervezni a telekocsis utazást a fuvart keresők elérhetőségének megosztásával.
– A verseny lebonyolítása ezentúl a Tournament Planner programmal fog történni, ezért lehetőség szerint a tournamentsoftware.com-on regisztráljatok: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4EB05ECB-7AB0-4E8D-90C3-4A06DBEFDA23 Ez egyrészt nekünk kevesebb munka, másrészt a jövőben néhány kattintással fogtok tudni nevezni a versenyekre. Ehhez először egy profilt kell létrehoznotok a tournamentsoftware.com-on. Sajnos az oldal a magyar nyelvet nem támogatja, ezért egyelőre a régi jelentkezési lapot is meghagytuk.
– Garantáljuk, hogy mindenki 5 meccset játszani fog

A kiírás:

Zrínyi Amatőr Tollaslabdaverseny

Please scroll down for the English version

Helyszín:
Living Sport Tollaslabda Csarnok
2700 Cegléd Mizsei út

Időpont:
2018. február 3. szombat
9:00 A, B, FH egyesek, kb. 14.00 páros A, B.
A kategóriák pontos kezdéséről az előtte való napon e-mailt küldünk!

Labda:
Yonex Mavis 2000 kék szalag

Lebonyolítás:
A verseny körmérkőzéses, és / vagy bővített KO rendszerben zajlik.
Minden résztvevő 5 mérkőzést játszik.
Sorsolás a versenyszám kezdése előtt 10 perccel a tournamentsoftware-en.

Nevezés:
2018. január 29. hétfő 23.59 -ig az alábbi linkeken
http://zrinyitollas.hu/jelentkezesi-lap/ vagy a
https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4EB05ECB-7AB0-4E8D-90C3-4A06DBEFDA23
Késői nevezésekkel kapcsolatosan külön elbírálásban döntünk.
A versenyen való jelentkezés a versenyszám kezdése előtt harminc perccel a versenyirodánál szükséges!

Nevezési díj:
2400 Ft/egyes, 3600 Ft/páros (1800 Ft/fő)

Díjazás:
Az ‘A’ kategória egyes, valamint a páros versenyszám győztesei egy-egy méretének megfelelő pólót,
a többi kategóriában pedig egy-egy üveg pezsgőt – a 18 év alatti nyerteseink pedig csokoládét kapnak.

Zrínyi amateur badminton tournament

Venue:
Living Sport Badminton Hall
Cegléd Mizsei út

Schedule:
Saturday, February 3rd, 2018
9:00 am singles ‘A’ ‘B’ ‘FH’
cca. 2:00 pm doubles ‘A’ ‘B’
This schedule is subject to change

Shuttlecock:
Yonex Mavis 2000 blue cap nylon shuttlecock

System:
Round-robin and/or single-elimination tournament with playoffs

Registration:
registration url: http://zrinyitollas.hu/jelentkezesi-lap/
https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4EB05ECB-7AB0-4E8D-90C3-4A06DBEFDA23
Entries close on Monday, January 29 th 2018 at 11:59 pm CET.
Players have to check in 30 minutes before the start.

Entry fees:
2400 HUF/ singles, 3600 HUF/ doubles (1800 HUF/person)

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A 2017. decemberi verseny eredményei

2017.12.30

Egyes A kategória

# név pont
1. Bartha Botond 11
2. Urbán Attila 10
3. Kis László 9
4. Wang Ou Yang 8
5. Ferenczi Zoltán 7
6. Palotai Gergő 6
7. Tóth Dániel 5
8. Pataki Gábor 4
9. Szuromi Tamás 3
10. Oberländer Sándor 2
11. Szentpéteri Gábor 1
12. Fan Allen Edwin 1
13. Staudt Balázs 1
14. Seres Lehel 1
15. Lampek Péter 1
16. Nagy Dániel 1
17. Molnár Gábor 1
Hulik Mátyás 1
19. Zsuga Gábor 1
Galgóczi Gergő 1
21. Hajdu Tamás 1
Majercsik Lívia 1
23. Wermeser Zsolt 1
Czeller Norbert 1
25. Izbéki Bálint 1
Cser Bence 1

Egyes B kategória

# név pont
1. Nagy Dániel 11
2. Molnár István 10
3. Dobos Sándor 9
4. Tarsoly Ádám 8
5. Fan Allen Edwin 7
6. Andrejszki Tamás 6
7. Horváth Endre 5
8. Varga Orsolya 4
9. Wermeser Zsolt 3
10. Csáki Tibor 2
11. Vojtkó Bence 1
12. Dali Imre 1
13. Galgóczi Gergő 1
14. Lázár Ferenc 1
15. Matécsa Zoltán 1
16. Szabó Lóránd 1
17. Takács Tünde 1
18. Rompos István 1
19. Madarász Krisztián 1
20. Anderle Lambert 1
21. Bujdosó Zoltán 1
22. Takács Miklós 1
23. Szegedi András 1
24. Gálik Krisztián 1
25. Poprócsi István 1
26. Angyal Dániel 1
27. Dezső Ferenc 1
28. Tahin András 1
29. Csorba Róbert 1
30. Nagy Zoltán 1
31. Sisa Péter 1
32. Szabó Zsóka 1
33. Czétényi Marcell 1
34. Szabó Bence 1
35. Horváth Zsolt Géza 1
36. Käfer Zsombor 1
37. Német Viktor 1
38. Annus Viktor 1
39. Szabó Csaba 1
40. Kovács Attila 1

Egyes FH kategória

# név pont
1. Czinege Tibor 10
2. Anderle Lambert 9
3. Matécsa Jonatán 8
4. Wang Wen Long 7
5. Földesi Tibor 6
6. Antosz Titusz 5
7. Pikula Zoltán 4
8. Polereczki Norbert 3
9. Papp Tamás 2

Egyes N kategória

# név pont
1. Dali Barbara Henrietta 7
2. Thury Anita 6
3. Bernáth Beáta 5
4. Fekszi Barbara 4
5. Vojtkó Hédi 3
6. Sáska Vera 2

Páros A kategória

# név pont
1. Balla Orsolya / Molnár Zsolt 11
2. Ferenczi Zoltán / Kutasy Tamás 10
3. Galgóczi Gergő / Palotai Gergő 9
4. Kis László / Szentesi Zoltán 8
5. Dobos Tamás / Tompa Judit 7
6. Molnár István / Pataki Gábor 6
7. Győri Péter / László Zsolt 5
8. Richvalski Viktor / Maczkó Péter 4
9. Bartha Botond / Hunyady Adrienn 3
10. Majercsik Lívia / Lencsés Ernő 2
11. Fitos Tamás / Tóth László 1
12. Montli Gábor / Szentpéteri Gábor 1
13. Mészáros Attila / Zádory Zsolt 1
14. Medovarszky Tamás / Nádaskay Fruzsina 1
15. Czeller Norbert / Seres Lehel 1

Páros B kategória

# név pont
1. Rompos István / Varga Orsolya 11
2. Károlyi Dávid / Károlyi Tibor 10
3. Wang Ou Yang / Wang Wen Long 9
4. Keresztes Lilla / Szalai Vivien 8
5. Keglovics Ágnes / Osztrovszki Levente 7
6. Hajdu Tamás / Hausz Gyula 6
7. Nagy Gergely Milán / Nagy Bence Adrián 5
8. Horváth Zsolt Géza / Fasimon Dorottya 4
9. Fan Allen Edwin / Vojtkó Bence 3
10. Harkai Péter / Ujvári István 2
11. Kovács Attila / Szegedi András 1
12. Somogyi Zoltán / Horváth László 1
13. Németh Mihály / Raffai Bálint 1
14. Králik Adrienn / Tarsoly Ádám 1
15. Szentesiné Sági Adrienn / Takács Tünde 1
16. Takács Miklós / Czétényi Marcell 1
17. Lebhaft Zoltán / Poprócsi István 1
Ratkai Róbert / Sisa Péter 1
Kovács Eszter / Urbán Ferenc 1
20. Csorba Róbert / Fekszi Barbara 1
21. Gerszi Kornél / Polgár Botond 1

Minden versenyszámban a győztes annyi pontot kap, ahány résztvevő van, de maximum tízet. A további helyezettek sorrendben egy-egy ponttal kevesebbet kapnak, tehát 10 vagy annál több versenyző esetén a győztes kap tíz pontot, a második kilencet, és így tovább: végül a 10. egy pontot. Kevesebb – pl. hét induló esetén – a győztesnek hét pont jár, a 7., azaz az utolsónak pedig egy. Ezenkívül minden résztvevő kap egy pontot az elért eredménytől és az indulók számától függetlenül. Holtverseny esetén az összes érintett versenyző megkapja az azonos helyezésért járó pontot.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A decemberi verseny nevezői

Frissítve: 2017.12.26 12:41

A verseny a Hodos Tamás Tollaslabda Csarnokban lesz!

Hodos csarnok

Egyes A
1. Bartha Botond
2. Cser Bence
3. Czeller Norbert
4. Dobos Tamás
5. Dr. Lampek Péter
6. Ferenczi Zoltán
7. Hajdu Tamás
8. Izbéki Bálint
9. Kis László
10. Majercsik Lívia
11. Molnár Gábor
12. Nagy Dániel
13. Oberländer Sándor
14. Palotai Gergő
15. Pataki Gábor
16. Seres Lehel
17. Staudt Balázs
18. Szentpéteri Gábor
19. Tóth Dániel
20. Urbán Attila
21. Wang Ou Yang
22. Zsuga Gábor
Egyes B
1. Andrejszki Tamás
2. Angyal Dani
3. Annus Viktor
4. Bujdosó Zoltán
5. Csorba Róbert
6. Csáki Tibor
7. Czétényi Marcell
8. Dali Imre
9. Dezső Ferenc
10. Dobos Sándor
11. Fan Allen Edwin
12. Galgóczi Gergő
13. Gálik Krisztián
14. Horváth Endrr
15. Hulik Mátyás
16. Kovács Attila
17. Käfer Zsombor
18. Lázár Ferenc
19. Madarász Krisztián
20. Matécsa Zoltán
21. Molnár István
22. Nagy Dániel
23. Nagy Zoltán
24. Nagygyörgy András
25. Német Viktor
26. Rompos István
27. Sisa Péter
28. Szabó Bence
29. Szabó Csaba
30. Szabó Dániel
31. Szabó Lóránd
32. Szabó Zsóka
33. Szegedi András
34. Tahin András
35. Takács Miklós
36. Takács Tünde
37. Tarsoly Ádám
38. Varga Orsolya
39. Vojtkó Bence
40. Wermeser Zsolt
Egyes FH
1. Anderle Lambert
2. Antosz Titusz
3. Bernáth Beáta
4. Czinege Tibor
5. Dali Barbara Henrietta
6. Fazekas Gábor
7. Fekszi Barbara
8. Földesi Tibor
9. Horváth Szilveszter
10. Käferné Rácz Annamária
11. Matécsa Jonatán
12. Papp Tamás
13. Pikula Zoltán
14. Polereczki Norbert
15. Szegedi András
16. Sáska Vera
17. Thury Anita
18. Vojtkó Hédi
Páros A
1. Balla Orsi / Molnár Zsolt
2. Bartha Botond / Hunyady Adrienn
3. Bujdosó Zoltán / Csáki Tibor
4. Dobos Tamás / Tompa Judit
5. Ferenczi Zoltán / Kutasy Tamás
6. Fitos Tamás / Tóth László
7. Galgóczi Gergő / Palotai Gergő
8. Győri Péter / László Zsolt
9. Kis László / Szentesi Zoltán
10. Károlyi Dávid / Károlyi Tibor
11. Medo / Nádaskay Fruzsia
12. Molnár István / Pataki Gábor
13. Montli Gábor / Szentpéteri Gábor
14. Mészáros Attila / Zádory Zsolt
15. Németh Mihály / Raffai Bálint
Páros B
1. / Fan Allen Edwin
2. / Vojtkó Bence
3. Berényi Ibolya / Molnár Gábor
4. Csorba Róbert / Fekszi Barbara
5. Dali Barbara Henrietta / Dali Imre
6. Dr. Nagy Gergely Milán / Majoros Anikó
7. Fazekas Gábor / Horváth Attila
8. Gerszi Kornnél / Pollgar Botond
9. Hajdu Tamás / Hausz Gyula
10. Harkai Péter / Ujvári István
11. Horváth Barnabás / Horváth László
12. Keglovics Ágnes / Osztrovszki Levente
13. Keresztes Lilla / Szalai Vivien
14. Kovács Attila / Szegedi András
15. Kovács Eszter / Urbán Ferenc
16. Majercsik Lívia / Montli Gábor
17. Nagy Bence Adrián / Nagy Maja Rebeka
18. Rompos István / Varga Orsolya
19. Rátkai Róbert / Sisa Péter
20. Szentesiné Adrienn / Takács Tünde
Párt keres
1. Anderle Lambert
2. Bujdosó Zoltán
3. Czeller Norbert
4. Králik Adrienn
5. Maczkó Péter
6. Mátrai Lajos
7. Polereczki Norbert
8. Richvalski Viktor
9. Seres Lehel
10. Takács Miklós
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A 2017. novemberi verseny eredményei

2017.11.25

Egyes A kategória

# név pont
1. Bartha Botond 11
2. Staudt Balázs 10
3. Rusvai Tamás 9
4. Nagy Norbert Viktor 8
5. Ferenczi Zoltán 7
6. Sedró Kristóf 6
7. Wang Ou Yang 5
8. Nagy Dániel 4
9. Mayer Róbert 3
10. Pinczés Attila 2
11. Ködmön Gabriella 1
12. Fan Allen Edwin 1
13. Szentpéteri Gábor 1
14. Vojtkó Bence 1
15. Molnár István 1
16. Izbéki Bálint 1

Egyes B kategória

# név pont
1. Wang Ou Yang 11
2. Lampek Péter 10
3. Nagy Norbert Viktor 9
4. Tarsoly Ádám 8
5. Nagy Dániel 7
6. Ilcsik Huba 6
7. Molnár István 5
8. Soltész Nikol 4
9. Wermeser Zsolt 3
10. Varga Orsolya 2
11. Rácz Gergely 1
12. Csorba Róbert 1
13. Fan Allen Edwin 1
14. Szabó Lóránd 1
15. Vojtkó Bence 1
16. Anderle Lambert 1
17. Horváth Bence 1
18. Hulik Mátyás 1
19. Horváth Csanád 1
20. Annus Viktor 1
21. Rompos István 1
22. Dezső Ferenc 1
23. Angyal Dániel 1
24. Horváth Zsolt Géza 1
25. Nagy Zoltán 1
26. Madarász Krisztián 1
27. Vu Thai Binh 1
28. Képes Gábor 1
29. Muhari Márton 1

Egyes FH kategória

# név pont
1. Horváth Csanád 11
2. Anderle Lambert 10
3. Muhari Márton 9
4. Papp Szabolcs 8
5. Gulyás Péter 7
6. Czinege Tibor 6
7. Cser Bence 5
8. Miklós Attila 4
9. Papp Tamás 3
10. Földesi Tibor 2
11. Demény László 1
12. Pikula Zoltán 1
13. Id. Muhari Márton 1
14. Kovács Tibor 1
15. Antosz Titusz 1

Egyes N kategória

# név pont
1. Fekszi Barbara 7
2. Thury Anita 6
3. Bernáth Beáta 5
4. Borus Virág 4
5. Borus Andrea 3
6. Sáska Vera 2

Páros A kategória

# név pont
1. Dobos Tamás / Muzelák Bálint 9
2. Bartha Botond / Ferenczi Zoltán 8
3. Pálréti Norbert / Szentpéteri Gábor 7
4. Heim Mária / Zádory Zsolt 6
5. Landi Zoltán / Medovarszky Tamás 5
6. Richvalski Viktor / Nagy Norbert Viktor 4
7. Botos Zoltán / Frankovics Zoltán 3
8. Ficzek Mária / Ködmön Gabriella 2

Páros B kategória

# név pont
1. Rompos István / Varga Orsolya 11
2. Horváth Csanád / Nagy Dániel 10
3. Kohut András / Tóth László 9
4. Molnár István / Reisz Letti 8
5. Keresztes Lilla / Szalai Vivien 7
6. Császár Zoltán / Horváth Endre 6
7. Fasimon Tamás / Virág Márton 5
8. Demény László / Vojtkó Bence 4
9. Wang Ou Yang / Wang Wen Long 3
10. Nagy Bence Adrián / Nagy Maja Rebeka 2
11. Horváth László / Somogyi Zoltán 1
12. Keglovics Ágnes / Osztrovszki Levente 1
13. Horváth Bence / Soltész Nikol 1
14. Fasimon Dorottya / Horváth Zsolt Géza 1
15. Anderle Lambert / Tompa Judit 1
16. Kovács Eszter / Urbán Ferenc 1
17. Csorba Róbert / Fekszi Barbara 1
18. Gerszi Kornél / Polgár Botond 1
19. Gulyás Péter / Pallai Máté 1
20. Egressy Gábor / Somlai Judit 1

Minden versenyszámban a győztes annyi pontot kap, ahány résztvevő van, de maximum tízet. A további helyezettek sorrendben egy-egy ponttal kevesebbet kapnak, tehát 10 vagy annál több versenyző esetén a győztes kap tíz pontot, a második kilencet, és így tovább: végül a 10. egy pontot. Kevesebb – pl. hét induló esetén – a győztesnek hét pont jár, a 7., azaz az utolsónak pedig egy. Ezenkívül minden résztvevő kap egy pontot az elért eredménytől és az indulók számától függetlenül. Holtverseny esetén az összes érintett versenyző megkapja az azonos helyezésért járó pontot.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

A novemberi verseny időrendje

Tisztelt Sporttársak!

A szombati verseny időrendje a következő:

08:30 B egyes
11:30 FH egyes
12:30 A egyes
15:30 B páros
16:00 A páros

Jó versenyzést kívánok!

Vörös György

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail